Friday, March 8, 2013

Съобщение до всички агенти на така наречената Корона на Англия и Елизабет Уиндзор и до всички жители на Канада


Съобщение на Международния трибунал за престъпления на църквата и държавата, Брюксел, 7 март 2013
По-долу следва превод на руски език

A Legal Notice to all Agents of the so-called Crown of England and Elizabeth Windsor, and to all Canadians

Превод на руски език:
УВЕДОМЛЕНИЕ
четверг, 7 марта 2013
Сообщение для всех агентов так называемой Короны Англии и Элизабет Уиндсор, и ко всем жителям Канады.
Сообщение Государственного Консульства международного трибунала в издании «Преступления церкви и государства».
Данное сообщение предназначено для членов Парламента Канады, Канадского судебного права, Правительственных государственных служб, Канадской полиции и военных сил, а также для всех граждан Канады.
В пятницу 25 февраля 2013 года Законодательный Суд признал Элизабет Уиндсор, королеву Англии и главу государства Канады и ее церковь виновными в преступлениях против граждан Канады и в укрывании деятельности геноцида. Согласно тому же вердикту, Стефен Харпер, премьер Министр Канады признан виновным в совершении вышеуказанных преступлений.
Этот вердикт основан на неопровержимых фактах, включая показания свидетелей, что Элизабет Уиндсор была задействована в насильственном похищении и исчезновении 10 детей из индийской школы в Камплуксе 10 октября 1964 года, когда она находилась с государственным визитом в Канаде. Миссис Уиндсор не отрицала и не опровергала этого, а также она не отреагировала на повестку в суд.
Постановление суда основывается на Нюрнбергском кодексе 1950 года, согласно которому любой глава государства может быть призван в суд по обвинению в деятельности против человечества, а также на государственном законодательстве Канады, согласно которому члены королевской семьи должны отвечать за нарушения законных прав.
Элизабет Уиндсор, таким образом, признана преступницей. Так как она избегала правосудия, она может быть арестована и помещена в тюрьму согласно постановлению суда. Ордер на арест Элизабет Уиндсор был издан 5 марта с.г., но миссис Уиндсор еще на свободе.
5а. Каждый из Вас давал клятву преданности Элизабет Уиндсор, как Королеве Англии. Ваша присяга сейчас является криминальным актом, согласно законодательству, включая секцию 25 Римского Устава Международного Криминального Суда, который обязывает всех граждан воздерживаться от тайного сговора с представителями власти, вовлеченными в совершение криминальных действий.
Каждый из Вас, таким образом, должен воздерживаться от помощи Элизабет Уиндсор или подстрекательства с ее стороны на избежание от деятельности правосудия, включая повиновения ее приказам, так как это будет с Вашей стороны нарушением и Вы будете подвержены аресту.
Так как никакой государственный деятель, признанный преступником, не может уже выполнять свои функции, вся существующая ныне юридическая и политическая власть не признается действительной в понедельник 25 февраля 2013 года. Ваша клятва преданности королеве Елизавете и короне Англии аннулирована и Ваши действия незаконны.
Канада представляет собой государство без законной политической власти. Оно остается таким до тех пор, пока новый глава государства не установлен согласно Конституции, утвержденной гражданами Канады. Отныне никакой существующий закон не действенен. И любая попытка с Вашей стороны будет являться актом мошенничества по отношению к гражданам Канады.
До тех пор, пока не будет признанным новое правительство Канады, все граждане должны следовать закону мирного сосуществования и равенства, поддерживая таким образом порядок и спокойствие. Все граждане должны охранять самих себя без обращения в какие-либо органы власти, которые сейчас являются аннулированными и незаконными.
Канадские граждане, как полностью самоуправляющиеся мужчины и женщины, должны назначить местные комитеты, которые образуют Национальный Конгресс для дальнейшего составления проекта Конституции. Этот легальный устав, ратифицированный народным голосованием, будет утвержден и составит новое государство Канады.
Эта конституция должна включать новую структуру, при которой все церковные организации — католическая церковь, Англиканская и объединенная церкви, признанные сегодня виновными Судом — могут на законном основании существовать в Канаде, если такова на то воля Народа.
Согласно вердикту суда, по новому законопроекту вся собственность обвиненной церкви должна быть национализирована и все духовенство признается гражданскими служащими.
Мы информируем весь мир о новом режиме, действующем сейчас в Канаде. То же самое относится к правительству Англии и народу. В их отношении будет издан отдельный указ.
Вышеизложенное может быть использовано как легальный документ для поддержания статуса свободного гражданина или гражданки Канады на территории Канады, подтвержденный подписью.
Издано и ратифицировано 7 марта 2013 года.

No comments:

Post a Comment

text

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
на български

2012

OUR FAMILY OF THE STARS

ASHTAR

Отворено писмо до затворник

От известно време следя и активно участвам в превеждането на послания и статии, които са обект на пробуждането на света. Всеки ден научавам нещо и нещо ново ме удивява и учудва в сравнение с вчера. Но сега съм наясно, че истинска промяна не може да се прояви без нашето пряко участие.

Не съм единствената, която чувства по този начин движението за пробуждане, например Бил Брокбрадър, известен като Бил Ууд, който участваше в интервютата с Кери Касиди в Проекта Камелот и сподели информация, известна на него, свързана с истински случки в нашия физически свят, какво прави действително военната машина, той очерта много факти за много неща, в които той самият е участвал като служещ на Военноморските сили на САЩ.

Една от неговите задачи включваше изучаване на файлове, свързани с проект „ Лупа”, в който той откри, че с прилагането на изключително напреднала технология имаше опит да се създаде най-успешната тактика за анклав на хора в още по-големи неприятности, в които вече те са.

Но, Бил не спря тук. Той сподели всеки проект, който той чувстваше, че може да сподели публично. Той говореше честно, дори за лични неща, които биха намалили неговата автентичност и можеха да бъдат използвани срещу него.

Най-вече сексуалният акт с непълнолетен, поради който той беше преследван (и освободен) през 1998, а странното е, че процесът някак си беше насрочен, когато той реши да напусне военните и да започне да пробужда хората за реалното състояние на света.

Той очевидно стана неудобен за много хора. Въпреки че всичко беше зад него, изглежда, че определени хора намериха начин да възобновят процеса му и да сложат край на кампанията на Бил.

Проблемът е, че Бил е арестуван и му е попречено да извършва работата си по пробуждане и просветление на хората. Чрез неговите свидетелски показания, които реших да намеря в Интернет, да слушам, да гледам, да чета много тревожни истории, които не са известни на широката публика, но военните сили ги правят където и да се намират.

По този начин научих, че има кръг от хора, които се събуждат и които изоставят военната кариера, за да могат да говорят за нещата, през които са преминали. Тъй като ние създаваме онези неща, в които влагаме енергията си, аз моля всички вас, които се чувствате съпричастни с историята на Бил Ууд, моля, направете собствено проучване, гледайте интервютата му в ЮТуб и ако сте вдъхновени, напишете писмо на този смел мъж.

Не е важно дали ще подпишете това писмо със собственото си име или не, важно е Бил да получи знак за нашата подкрепа, въпреки че е в изолация и не може да го получи по друг начин. Ние се възхищаваме от него заради всичко, което реши да направи от името на всички нас.

Адресът е:

William Brockbrader 1046233 CO ADA County Jail

7210 Barrister Drive, Boise

Idaho 83704.USA

Пробуждането се случва, съзнанието се случва и то ще върви по пътя си с или без нас. Ние трябва да решим ще участваме ли активно в това, което се случва около нас или не. Да четеш само послания, онези, които можеш да намериш тук и в подобни сайтове, добре, това действително променя енергията, но вие трябва да проявите тази енергия. Аз правя това по мой начин. Направете същото. За по-доброто

:) Мариана Понтони