Sunday, September 23, 2012

Седмично послание на Хиларион 23-30.09.2012г.


Възлюбени,
Изчистването, което се изисква, за да позволите по-голяма връзка с Висшия си Аз, сега се случва. То ще продължи през следващите няколко месеца и ще откриете, че се изразявате по начини, по които никога не сте се изразявали преди. Ще се чувствате по-спокойни и с повече вътрешен мир. Интензитетът на енергиите уверено е измивал всичко, което ви е задържало назад, и скоро вие ще блеснете с по-висш начин на изразяване.
Неразрешените проблеми и ситуации в хората около вас идват, за да ги разгледате с повече контрол и тези проблеми се разрешават по мирен и спокоен начин. Всички Същества искат да се обединят в Любов и единство, отново да се свържат по по-положителен и грижовен начин и това ще се види, че има ефект върху човешкото взаимодействие. Полето на масовото съзнание премина през масово почистване и тъй като то продължава, ще има повече достъп до мирни начини на взаимодействие.
Вие, като фарове Светлина, играете жизненоважна роля в ежедневието си. Присъствието на по-висша Светлина около вас автоматично повлиява на енергийното поле на всеки човек и това е роля, която обслужвате като катализатор за промяна. Ние също виждаме, че много от вас поемат и трансмутират енергиите на другите, когато се срещате в групи и си взаимодействате. Това може да е причината, поради която се чудите дали процесът ви на прочистване ще свърши някога. Вашето лично изчистване се проведе и сега вие ходите по Земята, изчиствайки всичко по пътя си, защото като Пазители на Светлината, това е процес, който се случва естествено.
Отделяйте време всеки ден, за да изчиствате личното си енергийно поле, така че да сте наясно с моментите, в които енергиите на другите навлизат във вашето поле. Знайте, че това е временна ситуация и че помага по-бързо да се трансмутира самата атмосфера, в района, в който живеете и в полетата на аурата на онези, с които се срещате. Знанието за това трябва да ви помогне да се чувствате по-уверени в способностите си да създавате промените, които желаете, във вашия Свят. Това е, което правят Пазителите на Светлината и вълнуващото в това е, че за първи път в историята на Земята толкова много Същества, които пазят Светлината, сияят в Светлината си по този начин. Не спирайте, Скъпи мои!
Също така задължение на всеки един от вас е да се подхранва, когато е необходимо, и да отделя време, за да поднови вътрешните си сили. Да сте навън сред природата става от най-решаващо значение, тъй като елементарните Същества са най-нетърпеливи да помогнат на всеки от вас да поднови силите си, както е необходимо. Енергиите на Земята трябва да бъдат канализирани и да се свържете с тях и това може да се случи само когато действително сте навън сред природата. Навсякъде около вас има Любов от тези мили Същества, които искат по-голяма връзка с Човечеството. Те искат да бъдат признати, за да могат да са от още по-голяма полза.
До следващата седмица …
АЗ СЪМ Хиларион

©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Keeper of the Symphonies of Grace
Permission is given to share this message as long as the message is posted in its entirety and nothing has been changed, or altered in any way and Scribe's credit, copyright and website is included.   www.therainbowscribe.com
Thank you for including the above website link when posting this message.
 
Превод:Tauno

Остава да изминете съвсем малко – Майкъл, канализиран от Рон Хед




Spanish        Portuguese

Michael

Днес е денят на вашето равноденствие. Няма да го наричаме есенно, нито пролетно, за да е валидно за всички от двете полукълба на планетата. Което и да е за вас, надяваме се че се радвате на този ден в добро здраве и настроение.
Вече сте на финалната права, в последния етап от начинанието, или последната четвърт. Можете да си изберете и своя метафора. И въпреки че резултата е във ваша полза, сега е времето да упражните натиск и да препускате здраво към финала. Може би, взимайки под внимание всичко досега, е добре ситуацията да се оприличи на маратон. Това пътуване беше толкова дълго и тежко, че самото му завършване ви слага в специална категория завинаги, при най-силните от силните и най-надарените сред надарените. Напънете се за още един дъх. Поемете тази поредна крачка. Спомнете си сега какво ви е било казано, че момент преди да свърши това състезание, може да изглежда все едно всичко е изгубено. Това е времето да решите дали наистина имате вяра, не в религията си, но във вас самите.
Ние винаги се връщаме към това. Вие дойдохте тук отново и отново, само за да намерите и да полирате скъпоценния камък, който представлявате. Намерили сте го вече. И сега не го изпускайте. Живейте живота си както е необходимо, да; но в главата си поддържайте стабилно и внимателно яркия светещ бисер, който ви отне толкова дълго да намерите. 
Има и ще продължат за известно време много шумни и страховити опити да ви отклонят от курса ви. Не им обръщайте внимание. Повечето от вас не забелязват колко други са повлияни от вашето спокойно и непоколебимо поведение. Не виждате ефектите, които имате върху семейството си, дори тези, които са дошли преди вас и никога не сте срещали. Не виждате ефекта, който има вашата дума или усмивка върху приятел, с който даже сте изгубили връзка. Но така или иначе всичко това е вярно.
Някои от вас започват да изпитват определени чувства, които ги свързват със разбирането на ‚‘‘Ние сме едно“. Това е истината, мили мои. И ние, от наша страна, не се изключваме от това Едно, дори вие още да се изключвате. Когато говорим за нас като ваши братя и сестри, това е защото ние така се виждаме. Вие самите започвате да достигате това разбиране. Не позволявайте миналите обстоятелства да го отричат. Всичко е Едно. Научете са да обичате всички очевидни различия и всеки един проблем в този свят ще изчезне за една нощ.
И така.. за равноденствието. За някои това е време за празнуване на реколтата от целогодишния труд. За други е време за празнуване на възраждане на живота. За всички ни отново е време да благодарим за самия живот. Ние се присъединяваме към вас в това и настояваме отново да поддържате правия курс. В перспективата на вашето време в това измерение, ви остава да направите съвсем малко. Насладете му се. Приятен ден, мили сърца.

Превод:Ilyana

http://oraclesandhealers.wordpress.com/2012/09/22/a-blink-of-an-eye-is-all-you-have-left-to-go-channeled-by-ron-head/

Thursday, September 20, 2012

Съобщение от GAIAPORTAL

 

Каналите на Гайа се изчистват в подготовка за бързото освобождаване на по-ниско настроените енергии от 3D-4D

20 септември 2012
Гайа отправи призив. Човечеството отговаря.
Точките за освобождаване, проектирани за оставащия период от 2012, бяха идентифицирани и бе установен контакт с екипите за енергийно лечение.

Съобщения бяха получени от всички оперативни работници от тези екипи, действащи на повърхността на Гайа.

Каналите на Гайа се изчистват в подготовка за бързото освобождаване на по-ниско настроените енергии от 3D-4D след 22 септември 2012. Звездната врата на Гайа препраща всички такива по-ниски енергии към Галактическото Слънце.

Появяват се нови енергийни решетки на Гайа като свързани златни пирамиди, които канализират и засилват 5D-7D енергиите от Космическото Слънце и рефлектират обратно само такива към Вътрешността на Гайа. Всички по-ниски енергии се освобождават през тази решетка, през Звездната врата на Гайа, към Галактическото Слънце.

Tuesday, September 18, 2012

Съобщение от Съвета на Андромеда, чрез Толек


ПРОМЕНИ НА ЗЕМЯТА – обща перспектива, “Космическото събитие” в по-широк контекст

Tolec, 17 септември 2012 г.
(свободен превод със съкращения)

За тези от вас, които обръщат внимание, а аз съм сигурен, че има много хора по света, които следят с повишено внимание,

научих, че периодът от сега, 17 септември 2012 - през 22 септември 2012 и след това ще бъде усилен период на промяна ... постепенно, много засилено, цикъл на промени на тази планета ... много динамичен микс от енергии, всичко случвайки се наведнъж, докато се движим към датата 21 декември 2012 г. ... и по-нататък през 2013.

Това се случва, защото ние, планетата Земя, физически навлизаме в областта на екваториалната равнина на Галактиката, екватора на галактиката Млечен път, където има високо интензивни и хаотични магнитни енергии. Аз говоря за това на стр. 1 на този уеб сайт в разделите: "Ново Пробуждане" и "Време на Преход за Планетата Земя".

Като нагледен пример как се проявяват тези промени на земята – вижте ‘Тихоокеанския Огнен пръстен’ на уебсайта на USGS. Изглежда осветен като “коледно дърво”, като никога досега в сегашната ера:

http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/

Ще продължи да е така в близко бъдеще, не само през сегашния 7-дневен период, понеже планетата навлиза в главен, постепенен, дълъг цикъл на еволюционна промяна. Ние сме в началото на период на екстензивни и постоянни промени на планетата Земя, които ще продължат приблизително до края на 2013 г.

Едно от проявленията на тази промяна е загряването на ядрото на Земята. Представете си ядрото на Земята като автомобилен двигател. Или чайник с вода на котлона ... и някой продължава да върти копчето и да увеличава нагряването. Е, тези силно хаотични магнитни енергии в областта на екваториалната равнина на галактиката не само ще продължат да се отразяват на магнитния поток извън Земята, но и на движението на сегашните магнитни "полюси" [Северният полюс към долната част на планетата. .. Южният полюс към горната част на планетата] - те също влияят на ядрото на планетата.

Да се върнем към аналогията с автомобилния двигател. Движението на тази планета в равнината на галактическия екватор действа като инсталиране на "турбокомпресор" на двигателя ... въртейки въздуха по-бързо, принуждавайки активните елементи вътре в двигателя да се загряват, налягането нараства, което кара колата да се движи по-бързо. И като с всички турбокомпресори, винаги се добавя топлина. Но има освобождаване, колата има непрекъснато отворен ауспух, когато се движи. Същото прави и Земята. Тя има някои точки на освобождаване.


Но галактическата екваториална равнина прави същото нещо с ядрото на Земята – разбъркването на магнитните енергии му въздействат, сега постоянно го нагряват, като по този начин причиняват непрекъснато натрупване на топлина и налягане в ядрото на Земята. Тъй като топлината и налягането продължават да се увеличават, ще продължават по-чести, по-интензивни и по-големи промени на Земята. И освобождаване. Налягането трябва да се освободи по някакъв начин. То трябва да отиде някъде.

Повече доказателства за тези продължаващи промени в планетата Земя е миризмата на сяра, която усещат хората в някои от западните щати на САЩ. Това е така, защото има толкова много лава, която се движи в момента под кората на континенталната част на САЩ.  Аз не съм учен, но знам, че миризмата на сяра е от изтичането на серен диоксид и въглероден диоксид, метан, амоняк и азот, излизащи на повърхността от увеличеното движение на толкова много лава точно под земната кора, поради непрекъснатото й нагряване.
Загряването на земното ядро принуждава разтопената лава да излиза през различни пукнатини ... да се отварят още под енергийните линии на решетката на планетата, така че това ще доведе до повече вулкани и повече продължаващи земетресения.

Земетресенията водят до напукване на различните земни маси на повърхността и дълбоко в земята, което също освобождава газове и разтопена лава към горната повърхност на вулканични куполи ... принуждавайки ги да се освобождават, да изригват. Налягането трябва да бъде освободено някак си. Това трябва да отида някъде, особено с продължаващата топлината на земното ядро
​​.
Друг пример за промени на Земята е повишената тектоника на плочите, движение на земни "плочи". Помислете си за Филипинската, Австралийската и Тихоокеанската плоча, но особено за Тихоокеанската плоча, тя извършва голямо движение и триене срещу плочата Juan de Fuca и Североамериканската плоча ... Тихоокеанската плоча оказва натиск срещу плочите Наска и Южно-Американската плоча...

Що се отнася до "космическо събитие", за което съм говорил,  то все още предстои да дойде; задействането на подводен вулкан, който ще изригне, което ще предизвика подводни земетресения, което ще доведе до движение на много лава под кората на Земята, което ще унищожи последната подводна база на рептилите. Всичко това са част от еволюционните промени, случващи се под и на планетата Земя. Всичко е част от по-голямата метаморфоза на промяната, на трансформацията на Майката Земя.

В обобщение, предполагам, че всички хора, особено в крайбрежните райони на земните маси, които са засегнати от всичките промени, изброени по-горе, особено в силно вулканични райони, и/или за хората, които живеят сравнително близо до "линии на разломи " - моля усвоявайте задълбочени познания за тези промени от изследователи, които предоставят такава информация, и независимо от региона, в който живеете, който би могъл да бъде изложен на риск - предлагам ви да използвате всичките си сетива, които ви е дал Бог, включително сърцето си, ума и душата си, най-вече  интуицията си.

Също така слушайте местното радио, телевизия и/или Интернет за такива предупреждения. Ако усетите по някакъв начин, че потенциални или опасни промени на Земята ще се случат във вашия район, и/или предупреждения,  публични изявления, и/или от собствената си интуиция ..., че оставането ви може да ви изложи на риск ... решете какво трябва да направите, за да преместите себе си и семейството си на по-безопасно, по-стабилно място.

Разбира се, всички решения, които взимате, зависят от всеки един от вас. Имате свободната воля за всички решения, които взимате в живота си. Това е един от Вселенските (и духовни) закони.

Надявам се, че това съобщение ще ви помогне да разберете това, което се случва на тази красива планета Земя при нейната естествена еволюция... по нейния път към трансформация, за да стане дори по-красив свят от по-високо измерение.

Превод: Лусесита


http://andromedacouncil.com/FAQ-FrequentQuestions.html

На илюстрацията: 




USGS: земетресения на 17 септември 2012
Като нагледен пример как се проявяват тези промени на земята – вижте ‘Тихоокеанския Огнен пръстен’ на уебсайта на USGS. Изглежда осветен като “коледно дърво”, като никога досега в сегашната ера:

http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/

Направете го така, скъпи мои. – Майкъл, канализиран от Рон Хед

Майкъл и цялото ангелско войнство, за Създателя на вселените.
На този ден, 17ти септември от вашето време, бихме искали да ви уведомим за отварянето на една голяма нова времева линия. Вие сте поставили вашия свят да се обедини и да се прекъснат всички предишни времеви линии на 21 декември. Усилията да се предскаже бъдещето на тези времеви линии са били безплодни, точно защото тези линии свършват на тази дата. 

Вашият Създател е постановил съвършено ново бъдеще за вас, и на някои е било позволено да надникнат към него, но не и наистина да го видят все още. В момента се произвежда информация за други събития, за да ви разсейват вниманието от това знание. Но ние ви казваме, че нищо не може да възпре от проявяване на бъдещето, за създаването на което сте прекарали цяла вечност в молитва и усърдни усилия. Бъдещето, което всяка от вашите души е избрала е подсигурено.

Ще има голяма доза шум в опит да ви разсейват, но тези опити ще бъдат напразни. Колкото и разделението и тъмнината да обичат да се мислят за силни, те никога не могат да вземат надмощие над волята на Създателя. Тази времево-пространствена ‚‘‘реалност‘‘ стремглаво наближава крайния си ‘‘срок на годност‘‘.

Съществува паника в някои среди с настъпване на очевидността на това, което се случва. Тези, които се гордееха, че знаят неща, които крият от вас, сега осъзнават, че е много вероятно да са заложили на губещия кон.
Много значими неща се случват и ще продължат да се случват между сега и края на годината. Върху никои от тях, с изключение на тези, които се случват във вътрешния ви свят, не ви е необходимо да си концентрирате вниманието. Знаем, че ще ви е много трудно да разберете това. Но това е нещото, което е градило и ще продължи да гради новия ви живот. Вашия външен живот е отражение на вътрешния, не обратното, както ви учат.
Вие, мои скъпи приятели, сте създателите на вашите обстоятелства. Това, което се е случило е че достатъчно от вас са осъзнали това, за да преодолеят ефектът на сравнително малкото, които използваха това знание, за да ви контролират. Оставете това да бъде. Не му отдавайте вниманието си, освен за да искате прошка и състрадание за тези души. Дръжте вниманието и намерението си фокусирани върху това да станете готови да бъдете най-доброто от себе си. 

Знаем, че много от вас общуват ежедневно с висшите си аз. Бихме искали вие сега да поканите тези най-могъщи и любящи същества да живеят като и през вашите физически аз. Помолете за всички свои фрагментирани части, които вашите минали травми са отцепили от вас, да се завърнат у дома и да бъдете цели отново. Изказвайте на глас по много пъти всеки ден думите ‘‘Аз Съм‘‘ и ги следвайте с най-висшите си разбирания и желания. Направете така, мили мои. 

И нека партито да започне! С любов и приятелство, ви пожелаваме, както винаги, приятен ден.

Love & Light
Ilyana

Monday, September 17, 2012

Съобщение от GAIAPORTAL



Точките за освобождаването са готови
от ÉirePort
17 септември 2012
Гайа призова всички хора на повърхността на Земята да започнат освобождаването на всички точки на планетарната решетка, свързани със старата парадигма. Този призив бе чут и действията трябва да започнат и да се проявят през периода от 16 до 22 септември.

22 септември – точката на равноденствието/баланса - е критична дата за ускоряване на освобождаването на всички структури на старата парадигма.

На 22 септември се извършва поврат към режим на пълно освобождаване.

Бързото освобождаване на тези точки изисква едновременно повишаване на съзнанието  на човечеството - да се издигне над 3D-4D резултатите от това освобождаване.

След 22 септември някои групи могат да опитат сценарии от рода "Небето пада", но общото съзнание на човечеството се повдигна достатъчно, за да разкрие и обезсили всякакви такива опити.

Гайа вече е Планетарна Звездна врата и ще остане такава до окончателното си раждане като Галактически Звезден Гражданин.
Превод: Лусесита

17.09.2012





СаЛуСа – 17.09.2012г.

В рамките на цикъла на дуалността сте имали множество животи и когато погледнете назад, вероятно ще откриете, че те някои от тях са били най-изпитателните и трудните, които сте имали. Причината е, че вие преминахте през някои от най-ниските вибрации, които някога сте изпитвали. Това означаваше, че вие се чувствахте по-отдалечени от Източника, отколкото в който и да е предишен живот и сте живели предимно чрез инстинкта за оцеляване. Тези, които носят Светлина на Земята, имаха предизвикателството да я заземят и да помогнат за донасянето на баланс между тази Светлина и тъмните енергии. От време на време бяха достигани дълбините на мрака и сякаш Човек бе изгубил всяка надежда за възстановяване.

Въпреки това, онези по-висши Същества, отговарящи за плана за Човека, имаха други идеи и постепенно обърнаха течението, така че Светлината отбеляза напредък. Това беше наскоро и започна да става по-очевидно и придоби влияние. Въпреки постоянните борби между държавите, Светлината започваше да дава възможност на онези, които дойдоха на Земята да допринесат за силно необходимите промени. Сред хаоса и бедствията тя започна да пре-създава мрежите от Светлина около Земята, вследствие на които те станаха мощни точки Светлина, която се излъчва около Земята. Резултатът е, че се сформираха Светлинни групи, които бяха в състояние да просветят хората за истината и днес вие стоите на прага на пълно просветление.

Поглеждайки еони от време назад, беше ясно, че това време ще сигнализира края на цикъла на дуалността. То беше обещание, направено в най-ранни времена, когато вие за пръв път започнахте да се въплъщавате и ето защо вие винаги сте знаели интуитивно, че ще е така. Някои предишни цивилизации се самоунищожиха почти без следа, а вие, които сте на Земята днес, сте едни и същи души. Вие бяхте решени да гарантирате, че крайните времена ще доведат до вашето Издигане, а не до разрушение. Ето ви на прага на голямо извисяване, което беше постигнато чрез упорита работа и посвещение на Светлината и Любовта. Вие натрупахте огромен опит, който може да използвате, за да помогнете на други, които са изправени пред подобни предизвикателства на това, което сте преживели вие.

Животът е за учене на уроци чрез избраните ви опити, знаейки, че ще ги използвате чрез служба на Светлината. Целта е да се обединят душите, така че още веднъж те да станат част от Единството, от което всички са част. Въпреки това, Издигане значи разделяне на физически план, така че всяка душа да може да продължи по настоящия си път. Някои вече са в разширено състояние на съзнанието и на желания си път към Издигането, докато други не харесват тази мисъл, защото не са приключили с дуалността. Изборът, който всички вие направихте, е избор на свободната воля и следователно трябва да позволите на другите да продължат съответно. Наистина никой не е забравен и те до голяма степен ще се възползват от опита си до сега.

Еволюцията никога на свършва докато най-накрая се върнете към Източника и дори тогава са въвеждани нови цикли на опит. Това обаче не е в непосредствения ви кръгозор и имате да извървите дълъг път преди да го достигнете. Бог е създал безкрайно много Вселени и вие може да изберете да започнете напълно нов опит, ако искате това. Бъдещето, което ви очаква, е пълно с чудеса и вълнение и ще откриете вечни изражения на Светлината и нейните магически творчески сили. Животът на Земята има малко или никакво подобие на това, в което сте на път да се придвижите, но вие много лесно ще станете Галактическо Същество. Вие сте на път да се върнете в истинския си дом сред звездите и да се обедините отново с истинските ви семейства. Вашите Земни опити са нищо повече от екскурзия от дома ви в по-висшите измерения, към които ще се върнете много скоро.

Както често ви информираме, идват толкова много неща, които ще ви извисят до големи висоти. След като сте се възнесли, освен, ако поради някаква причина изберете да прекарате време в новото трето измерение, подготвено за онези, които няма да се възнесат, никога не ще трябва да се връщате към него. Вие приключихте с по-ниските вибрации и много души са в състояние да се предпазят от по-ниските енергии. Вие само трябва да поставите лента от бяла Светлина около вас като ваша защита. След като сте направили това, ще трябва да избягвате изразяване на всякакви негативни тонове в речта, тъй като е възможно те да разрушат защитата ви и да ви направят уязвими за тях. Най-добрият начин е да останете фокусирани върху всичко, което е от Светлина, а поддържането на Издигането пред погледа ви е един от начините за постигане на това.

Толкова много хора все още носят багаж, с който трябва да се справят и който ще продължи да се връща към тях, докато не е изчистен. Той ще дойде при вас като предизвикателни мисли, когато всъщност знаете, че сте извън това, което тези мисли ви подтикват да правите. Говорете с този „друг” човек, който продължава да ви напомня за тези неща и бъдете твърди и му кажете да си отиде, тъй като това повече не ви интересува. Вие сте изкушавани да видите дали сте преодолели който и да е проблем и ако го отказвате достатъчно често, той ще изчезне. Някои от вас имат да изчистят много карма и ето защо сте заети с провеждането на вашето изчистване. Разбира се, това може да включи други и често може да работите заедно, за да се справите с каквато и да е тя. Предишни връзки често обединяват отново хората заради самата цел да си помогнете взаимно да изчистите тази карма.

Разберете, че вие се съгласихте да извършите трудната работа по подготвянето ви за Издигане, но вие никога не сте без помощ. Действително всяка душа има своите помощници, дори и онези, които са отдадени на по-ниските енергии. Все пак всяка душа е от Светлината и никога не е пуста, тъй като всички имат възможността да работят за връщането си отново към Светлината. Помнете, че единствената причина да изпитвате и Светлината, и мрака, е, защото сте в дуалността и се опитахте да разберете как двете могат да помогнат за еволюцията ви. Естествено крайната цел е да сте в състояние да преодолявате енергиите на мрака чрез издигането си над тях. Много от вас сега се изправят и знаят, че са го постигнали, а мястото ви във възнесените реалности е осигурено.

Аз съм СаЛуСа от Сириус и усещам, че нашите нива на съзнание стават все повече в хармония, тъй като вие търсите истината и разширявате собствените си нива. Много повече от вас ще открият такъв напредък през оставащите седмици, тъй като безкраен прилив на Светлина продължава да се излъчва към Земята. С идващото подравняване на вашето Слънце и Великото Централно Слънце вие ще изпитате значително покачване на Светлината и ще сте наясно с това.

Благодаря ти, СаЛуСа

Майк Куинси




Превод:Tauno



text

WANDERER OF THE SKIES

WANDERER OF THE SKIES
на български

2012

OUR FAMILY OF THE STARS

ASHTAR

Отворено писмо до затворник

От известно време следя и активно участвам в превеждането на послания и статии, които са обект на пробуждането на света. Всеки ден научавам нещо и нещо ново ме удивява и учудва в сравнение с вчера. Но сега съм наясно, че истинска промяна не може да се прояви без нашето пряко участие.

Не съм единствената, която чувства по този начин движението за пробуждане, например Бил Брокбрадър, известен като Бил Ууд, който участваше в интервютата с Кери Касиди в Проекта Камелот и сподели информация, известна на него, свързана с истински случки в нашия физически свят, какво прави действително военната машина, той очерта много факти за много неща, в които той самият е участвал като служещ на Военноморските сили на САЩ.

Една от неговите задачи включваше изучаване на файлове, свързани с проект „ Лупа”, в който той откри, че с прилагането на изключително напреднала технология имаше опит да се създаде най-успешната тактика за анклав на хора в още по-големи неприятности, в които вече те са.

Но, Бил не спря тук. Той сподели всеки проект, който той чувстваше, че може да сподели публично. Той говореше честно, дори за лични неща, които биха намалили неговата автентичност и можеха да бъдат използвани срещу него.

Най-вече сексуалният акт с непълнолетен, поради който той беше преследван (и освободен) през 1998, а странното е, че процесът някак си беше насрочен, когато той реши да напусне военните и да започне да пробужда хората за реалното състояние на света.

Той очевидно стана неудобен за много хора. Въпреки че всичко беше зад него, изглежда, че определени хора намериха начин да възобновят процеса му и да сложат край на кампанията на Бил.

Проблемът е, че Бил е арестуван и му е попречено да извършва работата си по пробуждане и просветление на хората. Чрез неговите свидетелски показания, които реших да намеря в Интернет, да слушам, да гледам, да чета много тревожни истории, които не са известни на широката публика, но военните сили ги правят където и да се намират.

По този начин научих, че има кръг от хора, които се събуждат и които изоставят военната кариера, за да могат да говорят за нещата, през които са преминали. Тъй като ние създаваме онези неща, в които влагаме енергията си, аз моля всички вас, които се чувствате съпричастни с историята на Бил Ууд, моля, направете собствено проучване, гледайте интервютата му в ЮТуб и ако сте вдъхновени, напишете писмо на този смел мъж.

Не е важно дали ще подпишете това писмо със собственото си име или не, важно е Бил да получи знак за нашата подкрепа, въпреки че е в изолация и не може да го получи по друг начин. Ние се възхищаваме от него заради всичко, което реши да направи от името на всички нас.

Адресът е:

William Brockbrader 1046233 CO ADA County Jail

7210 Barrister Drive, Boise

Idaho 83704.USA

Пробуждането се случва, съзнанието се случва и то ще върви по пътя си с или без нас. Ние трябва да решим ще участваме ли активно в това, което се случва около нас или не. Да четеш само послания, онези, които можеш да намериш тук и в подобни сайтове, добре, това действително променя енергията, но вие трябва да проявите тази енергия. Аз правя това по мой начин. Направете същото. За по-доброто

:) Мариана Понтони